Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » PORTAL » Krokmania » Spróbujmy rozruszać forum ponownie :)
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Spieed  
Standard Jumper

Województwo: Śląskie
  Wysłany: 2018-05-11, 23:11   Spróbujmy rozruszać forum ponownie :)

Cześć i czołem :)

Witam po latach nieobecności. Wiem, że lwia część ludzi z tego forum już wyrosła z tematu gier muzycznych ale z racji faktu iż scena ITG/DDR/PIU zarówno w Europie jak i poza jej granicami ma się bardzo dobrze postanowiłem postarać się dziennie coś na tym portalu wystrugać :) Wiem, że generalnie jest to porywanie się z motyką na słońce no ale od czegoś trzeba zacząć. Prawda :) ? Mam nadzieję, że znajdą się tutaj młodsi użytkownicy portalu którzy z tematem gier rytmiczno-muzycznych są zaznajomieni bardzo słabo bądź wcale :)

A więc do rzeczy :)

Proponuję aby każdy , który tu zagląda na początek się przywitał, odezwał czy cokolwiek :) Jeśli macie jakieś ciekawe tematy związane z tuptaniem także miło będzie o nich porozmawiać :) Tworzycie własne pliki SM z krokami do gierek ?? To świetnie !!! Również się nimi pochwalcie :) Macie jakieś pomysły na rozruszanie portalu ?? :) Także wysłuchamy waszych kwestii !!

Wszystko po to aby portal odżył na nowo i zaczął tętnić życiem tak jak kiedyś ;)

Pozdrawiam serdecznie Czytelników forum ;)

john_reactor  
Heavy Stomper +

Województwo: Podlaskie
Wysłany: 2018-05-20, 14:24   

"I odpowiedziało mu echo" :)

Throo  
Beginner +

Województwo: Wielkopolskie
Wysłany: 2018-06-11, 19:21   

Echo echo echo

A tak na poważnie to fajnie by było jakby ta "scena" gier tanecznych w Polsce przeżyła drugą młodość.
Może jakby sławni YouTuberzy czy Streamerzy grali od czasu do czasu takie gry, byłby lepszy support i moda to kto wie...
Można podać przykład OSU!, które zna dużo osób właśnie z tego kanału mediów.

Ja staram się na tyle ile czas, chęci oraz motywacja pozwoli rozwijać PIU Polska, powoli robiąc z tego coś typu "PIU Wiki"

Pozostaje nam jedynie czekać na jakiś "boom", który może nigdy nie nastąpić :neutral:

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » PORTAL » Krokmania » Spróbujmy rozruszać forum ponownie :)

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9