Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » GRY TANECZNE » Gry Taneczne » Gdzie jest footbar?
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Madazik  
Beginner

Województwo: Śląskie
  Wysłany: 2015-09-27, 15:32   Gdzie jest footbar?

Hej, w Stepmanię gram już długo, ale dopiero niedawno zaczęłam się interesować różnymi jej opcjami. No i pierwszy raz usłyszałam o stópkach. Myślę że jest to dość miarodajna ocena poziomu danego gracza. Problem w tym, że nie mam pojęcia gdzie szukać tych stópek na swojej SM. Widziałam screeny z (prawdopodobnie) wersji 3.9 i tam były, widoczne na pierwszy rzut oka, ale ani na 4.0 ani 5.0 nigdzie nie widzę (mam obie wersje zainstalowane).
Jedyne co mogłoby być "stópkami" to numerek obok poziomu, przy wybieraniu piosenki, bo nigdzie nie umiem znaleźć opisu tego numerka. Ale wydawało mi się że stópek jest max 10, a te numerki są wyższe...
Mam nadzieję że napisałam to w miarę zrozumiale i proszę o odpowiedzi C:

john_reactor  
Heavy Stomper +

Województwo: Podlaskie
Wysłany: 2015-09-27, 19:38   

W domyślnym theme do Stepmanii 5 nie ma już footbara. Teraz widać tylko numerek.

Madazik  
Beginner

Wysłany: 2015-09-27, 20:04   

Czyli ten numerek o którym pisałam to liczba stóp? I może ich być więcej niż 10?

john_reactor  
Heavy Stomper +

Województwo: Podlaskie
Wysłany: 2015-09-28, 20:17   

Tak. Ten numerek to liczba stóp. Może być ich więcej niż 10.

Madazik  
Beginner

Wysłany: 2015-09-30, 21:36   

Dziękuję bardzo za odpowiedź C:

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » GRY TANECZNE » Gry Taneczne » Gdzie jest footbar?

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10