Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » PORTAL » Krokmania » Rozdzielczość ekranu na TV - jak zmienić ?
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
stephanos  
Beginner

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2014-12-25, 12:53   Rozdzielczość ekranu na TV - jak zmienić ?

Witam Wszystkich.
Dostałem matę: COIL PODWOJNA MATA DO TANCA TANCZENIA 2015 HD PCTV
Podłączyłem do tv ale rozdzielczość jest tragiczna. Nie wiem jak zmienić na wyższą rozdzielczość może ktoś pomoże ? Dodam tylko że po podłączeniu do kompa nie ma problemu mogę ustawić na jaką chcę rozdzielczość... ale gdy tylko podłączę do TV to tam nie mam już żadnego menu żeby wybrać ustawienia...
Pomocy ...

john_reactor  
Heavy Stomper +

Województwo: Podlaskie
Wysłany: 2014-12-26, 16:52   

Ktoś jak zwykle nie poczytał FAQ za nim kupił.
Mogę tylko pogratulować posiadania kawałka badziewia, bo zrobić się z tym nic nie da.

stephanos  
Beginner

Wysłany: 2014-12-28, 15:48   

john_reactor napisał/a:
Ktoś jak zwykle nie poczytał FAQ za nim kupił.
Mogę tylko pogratulować posiadania kawałka badziewia, bo zrobić się z tym nic nie da.

Dzięki za odpowiedź, chociaż nic nie pomogła...

Niestety to był prezent więc nie miałem na to wpływu pewnie dlatego że ciotka nie przeczytała FAG przed zakupem ;) ...

Może jednak toś spotkał się z takim problemem i coś wykombinował ?

john_reactor  
Heavy Stomper +

Województwo: Podlaskie
Wysłany: 2014-12-29, 15:13   

Podłącz matę pod PCeta, Na PCcie zainstaluj stepmanię, PCta podłącz pod TV. Problem Solved.

stephanos  
Beginner

Wysłany: 2015-01-09, 08:15   

john_reactor napisał/a:
Podłącz matę pod PCeta, Na PCcie zainstaluj stepmanię, PCta podłącz pod TV. Problem Solved.

No niestety john znowu nie pomogłeś... ale dzięki za odpowiedź i próbuj dalej :)
Komputer mam na piętrze a matę chcę podłączyć do dużego TV w salonie więc bieganie z kompem po schodach żeby pograć na TV to nie to o co mi chodzi(puszczanie kabla; wifi od kompa do TV też nie wchodzi w grę...
Chcę po prostu podłączyć matę do TV i pograć na dobrej rozdzielczości...
Pozdrawiam i liczę na pomoc.
P.S gość z allegro od którego była kupiona mata niestety się nie odzywa...

Billover  
Beginner +

Województwo: Mazowieckie
Wysłany: 2015-01-09, 11:53   

Odpowiedź jest niestety jedyna i prawidłowa.

Jeżeli chcesz grać na macie podłączonej do TV za pomocą dostępnej końcówki (cinch) czy co tam ta mata ma, to jednocześnie rezygnujesz z możliwości jakiejkolwiek zmiany rozdzielczości.

Mało tego, będziesz skazany na te kilkanaście w najlepszym razie kilkadziesiąt piosenek, które już są wgranę na matę.

Szkoda zachodu. Naprawdę rozwiązanie które podał Ci John jest jedynym słusznym.

john_reactor napisał/a:

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » PORTAL » Krokmania » Rozdzielczość ekranu na TV - jak zmienić ?

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9