Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » PORTAL » Krokmania » Źle zmapowana mata w Stepmani 5.0
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SunFlower  
Beginner

Województwo: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-05, 16:25   Źle zmapowana mata w Stepmani 5.0

Witam.

Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi rozwiązać mój problem. Z góry przepraszam jak pytanie się powtórzyło, albo za złe miejsce, w którym je zadałam.

Do rzeczy:

Moje dzieciaki dnia wczorajszego dostały matę do pc usb, o taką:Mata Black Fire., problem polega na tym, że wujek, który instalował matę źle zmapował ją w programie Stepmania 5.0 pokręcił tak, że nie ma "entera" i w ogóle nie da się nic włączyć. Próbowałam odinstalować program, wyczyściłam wszystko z folderów, co dotyczyło tego programu. Zainstalowałam na nowo i wraz nie ma możliwości zmapowania maty na nowo, bo tak jakby tamte złe ustawienia wraz gdzieś są zapamiętane. Może coś podpowiecie? Dodam, że mam system Windows 7.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

john_reactor  
Heavy Stomper +

Województwo: Podlaskie
Wysłany: 2015-01-05, 22:40   

Skasuj plik C:\Users\<nazwa konta użytkownika>\AppData\Roaming\StepMania 5\Save\Keymaps.ini
i ustaw ponownie.

SunFlower  
Beginner

Województwo: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-06, 14:36   

Dziękuję z całego serducha :)

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » PORTAL » Krokmania » Źle zmapowana mata w Stepmani 5.0

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10