Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » HYDE PARK » Gry » Gry taneczne czy wokalne?
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Piotr Ubisoft  
Beginner

Województwo: Mazowieckie
Wysłany: 2011-05-09, 12:52   Gry taneczne czy wokalne?

Witajcie,
przy okazji wydania gry Michael Jackson: The Experience na XBOX360 i PlayStation3 (dla niewtajemniczonych: tańczymy i śpiewamy przy 29 hitach Michaela) mam do Was pytanie.

Co lepsze i dlaczego: gry do tańczenia, czy gry do śpiewania?

Pozdrawiam

john_reactor  
Heavy Stomper +

Województwo: Podlaskie
Wysłany: 2011-05-09, 16:54   

To porównanie jest dziwne. To dwa oddzielne gatunki gier. Wymagają oddzielnych umiejętności i sprzętu. A grać spokojnie można w oba i też jest fajnie.

Tuminure  
Heavy Stomper

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2011-05-09, 18:56   

Drogi Panie Piotrze o dziwnym nazwisku,
Wątpię aby ta ankieta miała jakiś cel. Wydaje mi się, że pytanie o takie rzeczy jest troszeczkę dziwne, gdyż równie dobrze można zapytać czy podoba nam się granie w strzelaniny czy granie w bierki.

Domyślam się, że pytanie dotyczy głównie gry MJ: the Experience, która w bardzo badziewny sposób wymaga śpiewania i zapewne najbardziej usatysfakcjonuje Pana odpowiedź na przykładzie tej gry. Przede wszystkim dziwi mnie, że gra nie wymaga od nas śpiewania wszystkich partii MJ'a. Ten artysta przecież przez cały swój występ był świetnym piosenkarzem i jednocześnie utalentowanym tancerzem. O ile dobrze zauważyłem gra albo liczy punkty za śpiewanie albo za tańczenie, co jest dla mnie totalnym idiotyzmem. Punktowanie wokalu jest dziwne - szczerze mówiąc, nie mam pojęcia jak działa... i właśnie dlatego jest dziwne.

Jeżeli chodzi o tańczenie, to oczywiście zabawa z kinectem sprawia frajdę... lecz jest droga. Ekstremalnie droga, w porównaniu do ceny mikrofonu, który jest wymagany do "gier śpiewanych". Tańczenie do tej gry sprawia frajdę jednak tylko krótką chwilę, gdyż ta gra wbrew pozorom nie uczy tańca. Ktoś kto przejdzie wszystkie kawałki mając same Perfecty nie będzie nawet w jednym procencie jak król popu... a moim zdaniem powinien być nim choć troszkę.

O wiele lepszymi grami w których bawimy się w wokalistę są Singstar (PS3), Lips (X360), czy Ultrastar (PC). Te gry zapewniają rozrywkę na wiele godzin dla całej rodziny, wszystkich gości imprezujących u nas i tak dalej. Gry typu MJ: the Experience są zaledwie ciekawostką, która zagości na imprezie na chwilkę, po czym zostanie zmieniona na coś ciekawszego.

Jeżeli jednak interesuje Pana odpowiedź na pytanie w ankiecie, to odpowiem wymijająco... wszystkie gry muzyczne są fajne, dopóki są wymagające lub stanowią interesującą rozrywkę na wiele osób, przez wiele godzin. MJ: the Experience nie spełnia żadnego z tych warunków.

Pozdrawiam,
Tuminure

Accoun  
Standard Jumper

Województwo: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-05-09, 19:58   

Gry instrumentalno-zespołowe oczywiście. :mrgreen:
A poza tym, to patrz post Reca... :wink:

rudiol  
Beginner

Wysłany: 2014-09-23, 14:36   

Wole wokalne :) Jakoś przyzwyczaiłem się do nich.

Billover  
Beginner +

Województwo: Mazowieckie
Wysłany: 2014-09-24, 09:07   

Ja ogólnie nie przepadam za grami tanecznymi czy wokalnymi na płytce ( dowolna konsola) wybrany artysta moze 30 + piosenek i czasem DLC za które się płaci krocie.

Wolę darmowe karaoke albo stepmanie, osu badz podobne gry.

Cos jak simsy - super masz drogą grę ? to nakupuj sobie jeszcze tryliard dodatków.

kropp  
Beginner

Wysłany: 2014-10-06, 13:42   

Wole bardziej wokalne, jakiś ultrastar na pececie czy singstar na ps3 (oczywiście bardziej przepadam za ultrastarem z wiadomych względów$$) no jakoś do tańca nie mam chyba głowy, a może nóg :)

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » HYDE PARK » Gry » Gry taneczne czy wokalne?

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9