Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Co w portalu piszczy... » Końkursy » Nowy konkurs?
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
XioN  
Heavy Stomper

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2008-02-09, 13:24   

SPIEED napisał/a:
a co z osobami ktore nie maja o tym bladego pojecia a tez chcialyby jakis konkurs??

Niech puszczą se lotka.
Czemu mamy robić konkurs o anime jeśli jesteśmy portalem jakby nie patrzeć o grach a do tego muzycznych?

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-09, 13:27   

BENY napisał/a:
Corvus5 napisał/a:
Ogłaszasz konkurs na konkurs? :P
mam nagrody a nie chce ich ot rozdac. Chce by cos sie dzialo na portalu. A nie mam ochoty znow wysluchiwac, ze cos zle robie, zle dobieram piosenki do zgadywanek, ze zasady foto zle obmyslam... Stad czekam na propozycje konkursu. Ktos mi kiedys obiecal zrobienie konkursu o anime, ale jakos zapal ucichl... szkoda.

Pamietasz to ??Stad tez moj pomysl na Anime :)

Nikana  
Light Footer +

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2008-02-09, 13:29   

Spieed, tak można akurat zareagować na praktycznie każdy pomysł, no bo jeśli chodzi o anime, to nie każdy je ogląda, jeśli chodzi o zdjęcia, to nie każdy ma aparat i umie je robić, jeśli chodzi o reklamę, to nie każdy ma jakieś zdolności plastyczne/literackie, itp.
Robienie simów aż takie trudne nie jest, wszystko jest wytłumaczone w tematach ku temu odpowiednich, a w razie czego zdarzało mi się na gg też trochę tłumaczyć, mimo, ze sama za simmakera jakiegoś się nie uważam.
Tak naprawdę, to wystarczy tylko chcieć i coś w związku z tym zrobić.

Moim zdaniem konkurs na najlepszego simmakera jest dobry, ale patrząc, jak wiele osób teraz tworzy też usfile (kabot, nie bij :P ), to dobrze by było, by i dla nich w takim razie był konkurs... Czyli mogłyby być jakby... dwie kategorie konkursu - jedna na najlepszego simmakera, a druga usfilemakera. Ta druga kategoria, jako, ze daje mniejsze pole do popisu - mogłaby polegać na tym - kto pierwszy da poprawnie zrobionego usfila, ten wygrywa (albo najbardziej zbliżonego do ideału).
Ale to się zapewne rozbija o nagrody... :/

XioN  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 13:33   

Pamiętam, ale czy to co napisał BENY to musi być już robione?? Kiedyś był u nas konkurs o grach, lecz wiąże się ten temat z naszym więc nie było sprzeciwów :)

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-09, 13:33   

I wlasnie daltego mowie ze nie wszyscy maja do tego talent :) ja sam wiem ze simy niektore powstaka miesiacami i ze trzeba do nich ciezkiej lub bardzo ciezkiej pracy.Przykladem jest Dance Party X_treme od Benego i M-chan..... wlozyli w to kawal swietnej i ciezkiej pracy a efekt jest piorunujacy.Ale tak jak mowisz jesli byloby to podzielone na dwie kategorie byloby ok ale pozostaje kwestia nagrod.... poczatkujacy simmakerzy mogli by sie pokazac co potrafia zrobic a ci ktorzy juz jako zaawansowani tworza simy mogli by pokazac po raz kolejny jakis genialny kawalek ktory przypadnie ludziom do gustu ;]

XioN  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 13:36   

SPIEED napisał/a:
poczatkujacy simmakerzy mogli by sie pokazac co potrafia zrobic a ci ktorzy juz jako zaawansowani tworza simy mogli by pokazac po raz kolejny jakis genialny kawalek ktory przypadnie ludziom do gustu

Wybacz ale już w tej chwili mogę ci podać wyniki takiego konkursu co by się rozstrzygł (w tej chwili). Ja bym był np za wiedzówką na temat gier Bemanii.

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-09, 13:40   

Teamtow i propozycji jest widze duzo...ale tak na powaznie trzeba by sie za ten konkurs wziasc i jakos go zorganizowac...ustalic terminy itd,itp :) Na przyklad mozna by zrobic ten konkurs przy okazji nastepnych zawodow :) krokmaniakow by bylo wtedy duzo a i nikt by potem nie jeczal ze nie mogl przyjechac :) a tak na przy zawodach bylaby duza frekfencja i wtedy moze i spoza uczestnikow zawodow ktos wzialby udzial :)

Tuminure  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 13:49   

Jak wyobrażacie sobie głosowanie na najlepszego sima?

Robimy sim, gdzie GTW głosuje... czyli robimy simy pod gust GTW?
Robimy Sim pod publikę, głosuje publiczność (użytkownicy)... z czego 50% głosów byłaby po znajomości?
Wymyślamy jakieś kryteria oceniania (tyle, że GTW [konkretnie BENY, M-chan] jest przeciwko tworzeniu simów opartych na schematach i standardach ddr/itg)?

Cytat:
dwie kategorie konkursu - jedna na najlepszego simmakera, a druga usfilemakera.
Ktoś (Chmurek? - nie pamiętam, a nie chce mi się szukać) napisał, że konkurs na usmakera/najlepszy usfile nie ma sensu... gdyż cały konkurs opierałby się na wyborze najlepszej piosenki.

XioN  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 14:05   

Tuminure napisał/a:
gdyż cały konkurs opierałby się na wyborze najlepszej piosenki.

Dokładnie.. większość nie zwracała by uwagi na technikalia, poza tym mamy mało osób robiących usfile ;]

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-09, 14:07   

Tak zgadza sie....ja osobiscie nie znam nikogo kto robi USfile....

Nikana  
Light Footer +

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2008-02-09, 14:25   

To była tylko sugestia ;] Rozumiem wasze argumeny i w sumie się z tym zgadzam, tak tylko pomyślałam, żeby znowu nie było, że jakaś część jest dyskryminowana ;p

SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-09, 19:49   

Nikt nie jest dyskryminowany :) Po prostu masa ludzi ma mse pomyslow i ciezko cos konkretnego wybrac :)

BENY  
Challenger

Wysłany: 2008-02-14, 09:52   

kabot napisał/a:
Dance Party, Finger Pad i cos jeszcze?
nie mam ani DP ani FP :P mam za to inne gry.
kabot napisał/a:
A ja jestem za kolejnym konkursem na najlepszego simmakera.
czemu by nie
kabot napisał/a:
Był jeden, wygrał Chmur.
no nie do konca. Chmurek wygral w moim konkursie na najlepszego sima sposrod P"X". A jak glosi temat:
:arrow: http://www.krokmania.com/...opic.php?t=1567
wedle jedynego slusznego rankingu Krokodyli:
Cytat:
2. BEST SimMejker is...miażdżąca przewaga...
BENY

nieskromnie mowiac.
Proponowalem zrobic ponowne Krokodyle za rok 2007, ale odzewu nie bylo.
Cytat:
I co?? wtedy tylko ci co tworza simy i sie na tym znaja wezma udzial... a co z osobami ktore nie maja o tym bladego pojecia a tez chcialyby jakis konkurs??

troche mowisz bez sensu. Zobacz - proponujesz konkurs o naruto. To parafrazujac Twoj post: wezma w nim udzial tylko osoby ktore znaja na wylot Naruto. A co z osobami, ktore go nie ogladaja?

[ Dodano: 2008-02-14, 09:59 ]
Tuminure napisał/a:
Jak wyobrażacie sobie głosowanie na najlepszego sima?
byly nasze Krokodyle i byly demokratyczne wybory.
Tuminure napisał/a:
Wymyślamy jakieś kryteria oceniania (tyle, że GTW [konkretnie BENY, M-chan] jest przeciwko tworzeniu simów opartych na schematach i standardach ddr/itg)?
no juz nie przesadzaj. Nie jestem przeciwko standardom. Ot wspominalem, ze nikt nie moze nikogo zmuszac do robienia takich a nie innych krokow. Chyba ze jakis regulamin tego wymaga.
Tuminure napisał/a:
Ktoś (Chmurek? - nie pamiętam, a nie chce mi się szukać) napisał, że konkurs na usmakera/najlepszy usfile nie ma sensu... gdyż cały konkurs opierałby się na wyborze najlepszej piosenki.
tak, to byl Chmurek i mial duzo racji.

Ktos ma jakikolwiek rozwiniety pomysl? prosze bardzo. Niech przygotuje jasne zasady, rozpisze wszystko i mi podesle - zrobie podstronke z konkursem. Zagwarantuje nagrody. Liczy sie dobry pomysl i ubranie go w slowa. Byly konkursy simmakerskie, byl konkurs foto, byly konkursy wiedzy o grach, byl waz od Dhoine. Jeszcze nikomu nie powiedzialem NIE.

GLOW ULTRASTAR

Robert de Clair  
Heavy Stomper

Województwo: Lubuskie
Wysłany: 2008-02-19, 22:22   

To może konkurs na... konkurs :)

1 Osoby które wymyślą najciekawsze konkursy otrzymają nagrody (od których już pęka chata BENEGO) ;)
2 Będą nowe konkursy na później :)
3 ten post nie bierze udziału w konkursie na konkurs :D

(nie mogłem się powstrzymać)

BENY  
Challenger

Wysłany: 2008-02-20, 11:08   

Robert de Clair napisał/a:
(od których już pęka chata BENEGO)
no juz nie przesadzamy. Mam pare szt. Ale postaram sie o nowe. Najgorsze, ze Grzesiek odchodzi z IQP i nie wiem, czy z kims innym dogadam sie tak jak z nim :/

GLOW ULTRASTAR

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Co w portalu piszczy... » Końkursy » Nowy konkurs?

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10