Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Inne gry muzyczne » Singer Corner » UltraStar - Dyskusje ogólne » Pytanie o utwory reggae'owe
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Szarak  
Beginner

Województwo: Małopolskie
Wysłany: 2008-02-07, 12:08   Pytanie o utwory reggae'owe

Witam, mam pytanie do forumowiczow czy nie macie przypadkiem utworow z gatunki reggae? Szukalem gdzie sie da i jedynie piosenki Boba Marleya udalo mi sie znalesc.
Jest to moj pierwszy post i na wstepie chcialbym zaznaczyc ze wstyd mi ze odrazu jest to prosba :oops:
Myslalem ze sam cos zrobie, czytalem tutoriale, probowalem ale cos robie zle bo efekty sa mizerne :cry:

M-chan  
Mrrrau...

Województwo: Śląskie
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2008-02-08, 09:13   

szczerze mówiąc z tego gatunku niewiele piosenk widzialam. Sądzę, że wystarczy naszych panów od usfile poprosic i zrobią ;]

Szarak  
Beginner

Wysłany: 2008-02-08, 11:55   

Jesli podjalby sie ktos takiej pracy to bylbym bardzo wdzieczny :smile:
Moze jeszcze kiedys siade i sprobuje sam cos stworzyc, ale nie tak latwo mi znalesc wolny czas (studia+praca)

Pure6  
Standard Jumper

Wysłany: 2008-02-15, 23:27   

Powiem ci tak... jesli masz .kar albo mid'a do jakichs piosenek to nie ma sprawy... to jest chwila.. w innym przypadku może to zając troche czasu...
A co za tytuly bys chcial ?

Szarak  
Beginner

Wysłany: 2008-02-16, 12:43   

No wlasnie z tymi midami to ciezko, probowalem znalesc ale malo tego chyba jest. Zaczalem sie sam bawic w konwertowanie na mid ale potem przy edycji cos nie wychodzi po mysli :cry:

A co do tytułów to nie jestem wybredny, z kazdego utworu tego gatunku bede zadowolony.
Pewnie cos popularniejszego latwiej bedzie zrobic, ja slucham reggae juz tak dluzo ze nie wiem co sie tak ogolnie za popularne uznaje.... moze cos Gentleman'a, Patrice'a Damiana Marleya...

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Inne gry muzyczne » Singer Corner » UltraStar - Dyskusje ogólne » Pytanie o utwory reggae'owe

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11