Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Stepmania / DDR / ITG » Adam Słodowy Poleca » Mata z klawiatury
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
XioN  
Heavy Stomper

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2008-02-09, 13:38   

SPIEED napisał/a:
kontrolet z gitarki z GH

Marnotractwo pieniędzy, taka gitarka nie jest tania ;]

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

Katrini  
Standard Jumper +

Województwo: Lubuskie
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2008-02-10, 12:07   

Ale jeśli ktoś ma laptopa i dopnie klawiaturę na usb to automatycznie instaluje się klawiatura usb i wtedy klawiatura z laptopa nie działa już. Po skończonej grze trzeba odinstalować sterowniki klawiatury usb aby ta z laptopa działała poprawnie, wiec myślę ze to trochę za dużo zachodu w tym przypadku.

kabot  
Omega

Wysłany: 2008-02-10, 12:21   

Katrini napisał/a:
Ale jeśli ktoś ma laptopa i dopnie klawiaturę na usb to automatycznie instaluje się klawiatura usb i wtedy klawiatura z laptopa nie działa już. Po skończonej grze trzeba odinstalować sterowniki klawiatury usb aby ta z laptopa działała poprawnie, wiec myślę ze to trochę za dużo zachodu w tym przypadku.

Katrini, spójrz. Jeśli chłopak ma na zbyciu klawkę (nie usyby XP ) a chciałby się jej pozbyć i zrobić z niej matę - no problem. Widocznie nie ma laptopa, a taka klawiatura może być ciekawym rozwiązaniem. Ostatnio gdzieś widziałem, jak koleś ze zwykłej klawki robi klawiaturę tylko numeryczną (odpowiednio obciął i dodał kabelek) więc może być bardzo ciekawy projekt.

XioN  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-10, 13:29   

Maty Logic3 swojego czasu były pod port ps2 (podpinało się matę pod port klawiatury, a klawiaturę do gniazdka obok w kabel maty, na plastikowej osłonce maty był przełącznik klawiatura-mata), także wszystko jest możliwe ;]

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

Katrini  
Standard Jumper +

Województwo: Lubuskie
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2008-02-10, 19:55   

kabot napisał/a:
Katrini napisał/a:

Katrini, spójrz. Jeśli chłopak ma na zbyciu klawkę (nie usyby XP ) a chciałby się jej pozbyć i zrobić z niej matę - no problem. Widocznie nie ma laptopa, a taka klawiatura może być ciekawym rozwiązaniem. Ostatnio gdzieś widziałem, jak koleś ze zwykłej klawki robi klawiaturę tylko numeryczną (odpowiednio obciął i dodał kabelek) więc może być bardzo ciekawy projekt.
Tak, ja nie mówię że, nie może czegoś takiego zrobić. Napisałam tylko z czym ja miałam do czynienia mając laptopa.

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Stepmania / DDR / ITG » Adam Słodowy Poleca » Mata z klawiatury

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10