Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Stepmania / DDR / ITG » Pump It Up » PIU a Stepmania
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-08, 21:07   PIU a Stepmania

Mam takie pytanie :) czy jesli na stepmani bede robil kroki w grze pump pod piu to czy beda te simi dzialac na PIu czy moze PIU obsluguje jakis zupelnie inny format ??

XioN  
Heavy Stomper

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2008-02-08, 22:25   

Jeśli chcesz robić kroki pod program PiU - nie mam pojęcia jak to zrobić, stepmania nie da rady.

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

Tuminure  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-08, 23:38   

XioN napisał/a:
Jeśli chcesz robić kroki pod program PiU - nie mam pojęcia jak to zrobić, stepmania nie da rady.

Przecież w Stepmanii, po ustawieniu gry PUMP (w opcji "Game mode" czy jak to sie tam zwie), można normalnie tworzyć piosenki do PIU.

Jak je przenieść do innej gry - nie wiem

XioN  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 01:42   

Właśnie o to mi chodzi, Oryginalne programy PiU mają swój format plików. Swego czasu z Dajmosem rozgryźliśmy troszeczkę tylko przenoszenie piosenek z piuowskim formatem do jednego programu (np. piosenki z NX'a do Zero)

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

Katrini  
Standard Jumper +

Województwo: Lubuskie
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2008-02-09, 10:37   

Xion a jest jakiś program do piu inny niż stepmania na PC? Albo chociaż theme PIU?

SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-09, 11:17   

Wlasnie nie wiem czy Piosenki zrobione w PUMP beda podchodzic do piu...... wczoraj odpalilem pum i mi sie spodobal BD na pumpie ale kroki autogenerate sa do niczego wiec sie zastanawiam wlasnie czy po zrobieniu krokow w pump bedzie je mozna przeniesc do piu i czy bedzie to dzialalo w ogole.
A oto przyklad o co mi chodzi :) jesli kawalki pasowalyby do piu to mozna by przeniesc niektore kawalki po zrobieniu do piu :)

Tuminure  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 11:44   

Chodzi Ci o wrzucenie kawałków do maszyny PIU, znajdującej się w SCC? Nie wypali.

XioN  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 12:26   

Katrini napisał/a:
Xion a jest jakiś program do piu inny niż stepmania na PC? Albo chociaż theme PIU?

http://www.krokmania.com/...der=asc&start=0
odsyłam do tego tematu :] Co do Theme do stepki, cienko, niby przekształcają cała stepkę w PiU, ale np trzeba by zmieniać banery każdej piosenki z prostokąta na kwadrat o danych wymiarach (standard PiU)
Tuminure napisał/a:
Chodzi Ci o wrzucenie kawałków do maszyny PIU, znajdującej się w SCC? Nie wypali.

Wypaliłoby na bank wsadzić piosenki formatu piu ale nikt nie będzie ich znów szukał (ciężko dostępne) i nikt nie będzie grzebał w oryginalnym automacie ;]

,___,
[^.^] Hooth Hooth!
/)__)
-"--"-

Dajmos  
Heavy Stomper

Wysłany: 2008-02-09, 21:41   

Istnieje edytor to formatu KIU (KickItUp), czym jest Kick It Up - > Google.pl
Jezeli chodzi o PIU na stepmani to jest ona nie "pelne", np po przez brak nabijania combo na holdach.

Istnieją programy PIU PC, ale zadnej nie jest w pelni funkcjonalny czy tez pelny : brak filmikow czy też wysypywanie sie oraz trudnosc w dodawaniu piosenek

SPIEED
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 10:51   

Dzieki za odpowiedz Dajmos o to mi wlasnie chodzilo :)

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Stepmania / DDR / ITG » Pump It Up » PIU a Stepmania

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10